Camping Torkul

ULICZNA I GÓRSKA JAZDA ROWEREM

cbb1

Kolarstwo:

cbb10

Trzeba przeżyć czar jeżdżenia rowerem na wyspie – to nie zapomniane chwile! Niezależnie od tego, czy jeździmy drogą, czy interesuje nas kolarstwo górskie, wybór tras jazdy(możliwości) jest w zasadzie nieograniczony, z uwagi na to, że wyspa Paszman i Ugljan są połączone mostem, z którego roztacza się przepiękny widok.

cbb2

Obydwie wyspy położone są w kierunku południowy wschód – północny zachód i łącznie mają ponad 70 km długości mierząc główna drogę (o małym natężeniu ruchu). Dodatkowo wyspa Paszman ma około 60 km dróg żwirowych, idealnych dla kolarstwa górskiego i trekking.

cbb4

Widok z najwyższego punktu wyspy Bokolj pozostawia niezapomniane wrażenia! Widać z niego całą panoramę wyspy Paszman oraz jej najwyższa górę Velebit , roztacza się również przepiekny widok z jednej strony na kanał Paszmański z 16 wysepkami, a z drugiej na rajski archipelag Kornati, który łączy się z wyspą Dugi i mnóstwem wysp i wysepek dookoła niej.

cbb8

Na wyspie znajduja się specjalne udogodnienia dla klubów rowerowych, sportowych i rekreacyjnych. Nasza firma posiada dwie ciężarówki (każda 7,5 tony brutt), którymi możemy przewieźć rowery i inny sprzęt z dowolnego europejskiego miasta – (koszt to zwrot opłat za paliwo i autostrady).

cbb6

cbb5

cbb11

Wszystkie sprzęty mogą być przechowywane w naszym obiekcie. Ponadto w przypadku zwiedzania pobliskich parków narodowych, pojedzie z Państwem jedna z ciężarówek na wypadek awarii technicznych rowerów lub innych srzętów.

cbb9