Camping Torkul

TRATICA Ltd.

Firma „Tratica”

Wytwórnia została założona w 1991 roku i od tego czasu funkcjonuje z powodzeniem. Przedmiotem działalności jest przetwarzanie oliwek na oliwę. W roku 1994 pierwsza prywatna nowo wybudowana wytwórnia oliwy z oliwek w Chorwacji. Zmodernizowana firma zaczęła swoja działalność w 2012roku, teraz obie wytwórnie mają poważny potencjał od 2350kg/godz. (wcześniej tylko 750kg/godz.) Firma nigdy nie miała problemów finansowych, zawsze była wypłacalna.

Kamping jest położony wśród drzewek oliwkowych należących do przetwórni. Ma 30 przyczep kempingowych ze wszystkimi  udogodnieniami. Obszar obejmuje około 230 . Bistro Torkul ma piękny, zamknięty taras na 230 osób. W Bistro mieści się kawiarnia z tarasem na wejściu na około 40 osób. Z tarasu na piętrze roztacza się wyjątkowy widok na Paszmański kanał i jego 8 wysepek oraz na stary, XV wieczny klasztor św. Duje. W tle widok na największą górę Chorwacji Velebit.

Podstawową działalnością jest „Rozproszony hotel” na 230 gości. Mieści się on w jedno i dwu osobowych apartamentach. Trzygwiazdkowe apartamenty posiadają wszystkie niezbędne wygody. Znajdują się w odległości 350m od Kampingu Torkul – Bistro Torkul. Od Kampingu jest 70m do morza, dookoła drzewka oliwkowe i figowce. Plaża Tratica – najbardziej znana w okolicy – jest duża i piaszczysta. Odwiedzają ją turyści z Biogradu i okolicy.

Sezon turystyczny planujemy w okresie od 01.03 – 30.11. 2015 roku. W tym okresie oferujemy wiele różnych zajęć i atrakcji oraz aktywny wypoczynek wszelkiego rodzaju oraz do dyspozycji przewodnika.